המלצות

דימונה יקרה,
לפני שנתיים התייעצתי עמך בנושא ניהול משפחתי לצד עבודתי במשרד. בעקבות השיחות בינינו הבנתי שעליי לעשות הפרדה בין העבודה לבין השהות עם ילדיי בשעות אחה"צ. למדתי להניח בצד את המיילים והסמסים ולפנות זמן לכל אחד מילדיי. בנוסף למדתי להכיל כל אחד מהם על אופיו המיוחד ולהקדיש לכל אחד זמן בנפרד.
הייעוץ נתן לי שקט ורוגע בכל הנוגע להתנהלותי בעבודה ובמקביל עם ילדיי. בנוסף את זמינה לשאלות נוספות המתעוררות בכל הנוגע לגידול ילדיי ומסייעת במקצועיות ובסבלנות אין קץ.
בעקבות המפגשים עברתי חוויה מעצימה שמאד חיזקה אותי ואת הקשר ביני לבין בן זוגי וילדיי. תודה רבה מעומק הלב על העבודה המקצועית ועל השעות הרבות שהשקעת בכדי לסייע לי. ללא ספק מאמצייך נשאו פרי.
בברכה,
ארנית סומך

שמי ניצן ואני אמא לשלושה ילדים. גננת במקצועי.
כשבתי האמצעית (אז עדיין הצעירה), אובחנה עם עיכוב התפתחותי ונכנסה למסגרת של חינוך מיוחד אני, כאמא, הרגשתי צורך לפצות אותה ע"י פינוק עודף שהוביל בהמשך להתנהגויות שאינן מתאימות לצורת החינוך שלנו בבית.
לאחר כשנה וחצי הבנתי שעשיתי טעות. הבנתי שהדרך בה אני נוהגת יוצרת פינוק ואינה מהווה פיצוי אלא רק פוגעת בבתי בטווח הרחוק.
ניסיתי לעשות שינוי לבדי והבנתי שלמרות הידע והניסיון שלי בחינוך (כאמא וכגננת) ממש לא פשוט עבורי לבצע את השינוי בהתייחסות כלפי בתי ולהתמיד בו.
כאן נכנסה דימונה לתמונה. המטרה שלי הייתה לשמוע, לקבל חיזוק וגם רעיונות להמשך התהליך שאני התחלתי בו ומטרתו לשפר את ההתנהגויות במעגל המשפחתי המצומצם ומשם להרחיב את המעגל גם כלפי חוץ.
דימונה אכן תרמה רבות, הקשיבה, עזרה לפשט התנהגויות שונות ולהבין את מקורן ובעיקר ולמצוא פתרונות מתאימים לסיטואציות השונות שהצגתי.
בינתיים, תוך כדי התהליך, נכנסתי להריון וגם כאן דימונה הדריכה איך להתכונן מראש ולהתמודד עם השינויים הצפויים, בדרך שתקל עלי כאשר התינוקת תיוולד ותשנה, באופן טבעי, את המערך המשפחתי.
לסיכום
אני שמחה שדימונה ליוותה אותי לתקופה קצרה ומשמעותית כל כך בחיי, ונתנה לי את הביטחון שהדרך שלי אינה פשוטה אך אני בכיוון הנכון.

לפני מספר חודשים נפלה בחלקי הזכות להאזין להרצאתה של ד"ר דימונה יניב בפורום לא פורמאלי בפאב בכפר סבא. נושא ההרצאה שם לנו מראה כפרטים וכחברה, הוא מרתק ונוגע לכולנו כמשפחה, כהורים וכילדים להורים בעצמנו. בנוסף, הדרך העניינית והמקצועית יחד עם אישיותה הנעימה של ד"ר יניב נתנו לי חומר למחשבה שמלווה אותי עד היום.
ממליצה בחום!
סנדרה ש.
כפר סבא

לד"ר דימונה יניב,
ברצוננו להודות לך על הרצאתך המעניינת, המשכילה, המחכימה והמתובלת בהומור טוב, בנושא סגנונות הורות.
הנושא, הנוגע לכולנו, המסקנות והדרך שבה העברת לנו את המסר היו מעניינים ביותר. הצטיידנו ב"צידה לחיים" וטיפים מעשיים להתנהלות הורית מוצלחת.
נשתדל ליישם את התובנות והטיפים שהעברת בהרצאה.
יישר כח!

בברכה,
ר. אברמסון ס.
שני, מנהלת מת"י כפ"ס רכזת מרכז טיפולי

דימונה מדהימה!
אני מכירה אותך ואת פעילותך רבת השנים עם הורים. מכירה את המקצועיות שלך, הידע והמקסימות שלך.
אני רוצה להמליץ עלייך מכל הלב ובכל מקום אפשרי.
אוהבת ומעריכה,
ד״ר אורלי יעקובסון

דילוג לתוכן